Meble łazienkowe - szafki, regały, umywalki - Mantes.pl
Zamówienia indywidualne

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE - zasady realizacji 

Zamówienia indywidualne to wszystkie odstępstwa jakie wykonujemy na życzenie naszych klientów od oferty standardowej. Tego rodzaju zamówienia na ogół maja dłuższy czas realizacji, o którym informujemy klienta po przyjęciu zamówienia do realizacji.

Aby złożyc tego rodzaju zamówienie napisz do nas

 

Które zamówienia traktujemy jaki indywidualne?

Poniżej wykazujemy zmiany jesteśmy w stanie wprowadzić w naszych meblach. Każdorazowo przez przyjęciem zamówienia indywidualnego do realizacji potwierdzimy możliwość jego wykonania.


ZMIANA KOLORYSTYKI MEBLI

Każda seria meblowa oferowana jest w określonych kolorach. Jeśli podobają Ci się konfiguracje mebli z danej serii np. FOKUS ale wolisz je w kolorze występującej w serii np Victa – czarny mat – nie ma problemy zmienimy ten kolor dla Ciebie i wykonamy produkty we wskazanym kolorze z innej serii jako zlecenie indywidualne.

Możemy zmieniać dekory blatów, dekory boków i frontów w zasadzie we wszystkich oferowanych kolekcjach. Zmianie kolorystyki podlegają elementy wykonane z płyty MDF pokrywanej profesjonalną folia meblową. 

 


UMYWALKI DOLOMITOWE BEZ OTWORU NA BATERIĘ

Umywalki dolomitowe z fabrycznie wykonanym otworem na baterię możemy wykonać bez otworu. Wówczas do takiego modelu umywalki można bez problemu zastosować baterię podtynkową lub zamontować baterię na blacie. Umywalka będzie wykonywana ok 5 tygodni na specjalne zamówienie. W miejscu otworu na baterię będzie gładka powierzchnia, taka jak na pozostałej częśći umywalki


 

ZMIANA UCHWYTÓW LUB PRZYGOTOWANIE FRONTÓW BEZ NAWIERTÓW NA UCHWYTY

Jeśli nie podobają Ci się uchwyty w danej serii mebli łazienkowych i chcesz zastosować swoje relingi lub gałki - wykonamy na zamówienie gładkie fronty bez nawiertów na uchwyty. Po otrzymaniu mebli sam zadecydujesz w jakich miejscach je zamontować i wykonasz montaż samodzielnie.

Jeśli zachwyciły Cię uchwyty z innej serii np. Negra i chcesz je zastosować np.: w kolekcji FOKUS – nie ma problemu zastosujemy takie rozwiązanie – musimy je wcześniej skalkulować i zaproponować Ci nową cenę.


BLAT PEŁNY LUB ZMIANA ILOŚCI OTWORÓW W BLACIE

Nasze szafki pod umywalkę z blatem oferowane są z dedykowanymi umywalkami nablatowymi, które wybieramy i dopasowujemy w taki sposób aby tworzyły z szafką komplet. Otwory w blacie są więc zwymiarowane tak aby pasowały do konkretnej umywalki. Nie zawsze jest to otwór standardowy. Niektóre modele umywalek wymagają  otworów owalnych, prostokątnych, kwadratowych – wszystko uzależnione jest od modelu umywalki. Dlatego nie każda umywalka /poza dedykowaną/ będzie pasowała do naszych gotowych blatów.

Jeśli naszym klientom spodoba się szafka z kolekcji New York w której standardowo występuje otwór pod umywalkę i pod baterię a chcą zastosować w swojej łazience baterie podtynkowe – wykonamy blat z jednym otworem wyłącznie pod umywalkę Premium z którą oferowana jest szafka.

Możemy też wykonać szafkę z pełnym blatem tak abyś mógł zastosować dowolną umywalkę do zestawu meblowego. Warunkiem jest aby umywalka swoją podstawą zmieściła się na blacie – to znaczy, że na blacie o głębokości 40 cm nie uda się postawić umywalki o głębokości 45 cm ale płytsza umywalka na głębszy blat to już dobry kierunek  /głębokość to w naszej nomenklaturze odległość od frontu do ściany/.

Jeśli potrzebujesz blat o innym wymiarze niż proponujemy w naszej ofercie jesteśmy w stanie go wykonać. 

 


BLATY ŁAZIENKOWE NA WYMIAR

Jeśli potrzebujesz blatu o innym wymiarze niż proponujemy w naszej ofercie jesteśmy w stanie go wykonać. Grubość blatu to 2,2 cm lub 3 cm. Maksymalna szerokość blatu to 220 cm. Będzie on wykonany wg technologi jaką stosujemy w seryjnej produkcji - tutaj szczegóły

Wycenę blatu i koszt dostawy skalkulujemy każdorazowo po otrzymaniu zapytania od klienta. 

Uwaga ze względu na imperfekcję materiałową odstępstwo od podanych wymiarów blatu wynosi 1-2 mm na długości 1m.


Dlaczego nie wykonujemy blatów z otworem pod wymiar zalecony przez Klienta.

Przede wszystkim aby wprowadzić nowy wymiar do naszego systemu potrzebujemy zwymiarowany rysunek w formacie DWG, który nasz system będzie mógł „zaciągnąć” do maszyny wykonującej dany produkt – to dodatkowa zmiana w ustawieniach programu, której nie wykonujemy dla pojedynczego zlecenia produkcyjnego

Dodatkowo wykonanie odpowiedniego otworu wymaga fizycznego dopasowania umywalki do blatu i przymierzenie jej w miejscu montażu. Jest to możliwe wyłącznie po zawieszaniu szafki w łazience klienta, przymocowaniu blatu i dopasowaniu miejsca usytuowania umywalki. Tak więc w sytuacji w której nasi klienci chcąc zmienić umywalkę na inną niż przez nas dedykowana do konkretnej serii meblowej – wykonują otwór w blacie we własnym zakresie. Wystarczy wiertarka, otwornica lub wyrzynarka aby przygotować odpowiedni otwór pod wybraną umywalkę. Taki otwór należy przed zamontowaniem umywalki dokładnie zabezpieczyć silikonem sanitarnym aby zabezpieczyć płytę MDF przed przedostaniem się wilgoci/wody do jej struktury.

 


SZAFKI POD UMYWALKĘ 210 CM

Te modele szafek są wykonywane pod zamówienie klienta. Nie oferujemy ich w sprzedaży seryjnej. Każdy model szafki o szerokości 210 cm jest realizowany od podstaw na zlecenie Klienta

 


 

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNEGO NIE OPŁACISZ PRZY ODBIORZE

W opisie produktu, który zostanie wykonany na Twoje zamówienie widnieje informacja, że po opłaceniu zamówienia potwierdzimy termin realizacji. Oznacza to, że tego zamówienia nie zamówisz z opcją płatności „pobranie”. Nawet jeśli klikniesz tę formę płatności otrzymasz od nas wiadomość informującą o konieczności opłacenia zamówienia przed przyjęciem go do realizacji.

Możesz opłacić tego rodzaju zamówienie składane na mantes.pl poprzez przelew natychmiastowy, blik lub przelew tradycyjny. Zamówienia składane mailowo opłacisz po uzyskaniu faktury proforma przelewem tradycyjnym.


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ INDYWIDUALNYCH

Produktów spoza oferty katalogowej nie utrzymujemy na stanach magazynowych dlatego tego rodzaju produkty wykonujemy od podstaw.

Jak tylko zamówienie lub faktura proforma zostanie opłacona przez klienta/zaksięgowanie wpłaty/ przystępujemy do realizacji zlecenia.
Czas wykonania zamówienia indywidualnego wynosi na ogół 4-6 tygodni i jest każdorazowo potwierdzany Klientowi. Umywalki bez otworu na baterię mogą być dostarczone do 10 tygodni od momentu potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji.

 


ORGANICZONE PRAWO ZWROTÓW ZAMÓWIEŃ INDYWIDUALNYCH

Ponieważ zmiany w produktach standardowych wykonujemy na zlecenie Klienta wykonujemy je więc jako produkt nieprefabrykowany. Oznacza to, że nie podlegają one zwrotowi ani rezygnacji w czasie trwania produkcji. Oczywiście zamówienia indywidualne objęte są tak jak wszystkie produkty 24 miesięczną gwarancją producenta.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl