Meble łazienkowe - szafki, regały, umywalki - Mantes.pl
Gante = jakość

Gante to polski producent mebli łazienkowych dbający o najwyższy standard oferowanych wyrobów. Gante dba o jakoś wytwarzanego produktu od momentu koncepcji do chwili dostarczenia go pod drzwi klienta

 

PROJEKT 

PROJEKT – ma zachwycać swoja formą i wizerunkiem. Ma być przede wszystkim piękny ale jednocześnie funkcjonalny do granic możliwości. Ma być zgodny z obowiązującymi trendami w projektowaniu wnętrz. Ma budzić zachwyt użytkowników, którzy będą codziennie z niego korzystać i gości, którzy będą podziwiać wnętrze sporadycznie 😊  

 

WYKONANIE

WYKONANIE – materiały z których wykonane są szafki, regały, blaty i lustra pochodzą ze sprawdzonych i certyfikowanych źródeł. Producenci prowadnic, okuć i mocowań wykorzystywanych do produkcji mebli marki Gante od wielu lat działają na rynku europejskim gwarantując najwyższą jakość oferowanych wyrobów. Maszyny CNC i urządzenia które wytwarzają półfabrykaty do produkcji mebli Gante są systematycznie kalibrowane aby wytworzyć elementy powtarzalne o ustalonych standardach, które w efekcie stworzą idealną szafkę pod umywalkę, regał, konsolę czy lustro.

 

MONTAŻ

MONTAŻ – za to, aby mebel sygnowany marką Gante odznaczał się najwyższym standardem wykonania odpowiadają w ostatniej fazie produkcji ludzie. To zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem i olbrzymia wiedzą, którzy codziennie z elementów i półfabrykatów tworzą gotowe meble łazienkowe. To właśnie oni wiedzą jak wyregulować prowadnice aby działały bez zarzutu, jaką jakość musi mieć element aby można było go wykorzystać do stworzenia nowego produktu, jak spasować elementy aby wszystkie krawędzie, kanty i odległości były perfekcyjne? Ten zespół jest powołany po to by tworzyć tylko piękne meble do łazienki, które otrzymujesz już zmontowane.

 

PAKOWANIE

PAKOWANIE – wiemy jaką drogę pokonuje zamawiany produkt zanim trafi do naszego klienta dlatego wypracowaliśmy system takiego zabezpieczania przesyłek aby docierały pod wskazany adres w nienaruszonym stanie. Grube kartony, styropianowe narożniki, dodatkowe wzmocnienia oraz oznaczenia ostrzegawcze pozwalają realizować bezpieczne dostawy. Dostosowujemy formy wysyłki /paleta/paczka/ do gabarytu produktu i jego specyfiki co też  bezpośrednio wpływa na zadowalający rezultat transportu.

 

DOSTAWA

DOSTAWA - Zrealizowaliśmy już tysiące zamówień które dotarły do naszych klientów aby umeblować ich łazienki – dzięki temu chwalimy się doświadczeniem w tym zakresie. Do współpracy przy realizacji dostaw wybraliśmy sprawdzone firmy kurierskie , które znając standardy naszej obsługi wiedzą, że wysyłki muszą docierać do klientów w idealnym stanie. Jeśli dostawca zawiedzie – wystarczy protokół szkody spisany z kurierem aby otrzymać produkt na wymianę.

 

UŻYTKOWANIE

UŻYTKOWANIEprodukty marki Gante są codziennie testowane przez tysiące użytkowników. Dostajemy setki pozytywnych opinii o jakości i funkcjonalności tych produktów – staramy się codziennie utrzymywać najwyższą jakość abyś mógł cieszyć się swoim wyborem – wtedy polecisz Mantes.pl jako solidnego partnera w meblowaniu łazienki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl