Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Zazwyczaj dostawy zamówionych w naszym sklepie produktów zajmują 2 dni robocze. Dokładamy wszelkich starań aby zamówione produkty nasi klienci otrzymywali w jak najkrótszym terminie.Dotyczy to produktów dostępnych w naszym magazynie - każdorazowo potwierdzając zamówienie wysyłamy do naszych klientów informację o sposobie wysyłki dostawy i przewidywanym czasie wysyłki zamówienia.

Firma kurierska od momentu odebrania z naszego magazynu zamówienia ma 48 godzin na dostawę produktów pod wskazany adres. 

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania przesyłki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

 

A co jeśli zamówionych produktów nie ma na magazynie?

Jeśli zamówiony towar nie będzie mógł być wysłany w deklarowanym czasie otrzymasz od nas informację z określonym, przewidywanym terminem wysyłki Twojego zamówienia i zadecydujesz czy możesz poczekać dłużej na zamówione produkty? Jeśli ten czas okaże się nie do zaakceptowania, zamówienie zostanie anulowane a Ty otrzymasz bezzwłocznie zwrot środków, jakie otrzymaliśmy na poczet jego realizacji /dotyczy szybkich płatności i przelewów tradycyjnych/

 

Czas realizacji zamówień indywidualnych

Czas wykonania zamówień indywidualnych wynosi standardowo 4-5 tygodni dla mebli oraz 6-8 tygodni dla umywalek. W okresach świątecznych czas ten może ulec wydłużeniu - oczywiście informacje o zaplanowanym, wydłużonym czasie realizacji Twojego zamówienia otrzymasz przed rozpoczęciem jego realizacji, tak abyś mógł podjąć decyzję czy nowy termin jest dla Ciebie do zaakceptowania.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium