Meble odporne na wilgoć - jak to jest zrobione?

Meble odporne na wilgoć - jak to jest zrobione?

MDF + folia meblowa = duet idealny

Zarówno fronty, korpusy oraz blaty naszych mebli łazienkowych wykonujemy z izotopowej płyty MDF. Ten wysokiej jakości materiał wykorzystywany do produkcji szafek łazienkowych, regałów i ram luster wyróżnia się bardzo wysoką gęstością co pozwala na pokrycie go profesjonalną folią meblową w celu uzyskania doskonałego zabezpieczenia produktów przed wilgocią.

 

 Meble zabezpieczone przed wilgocią

Technologia wykonania – meble odporne na wilgoć

Folia meblowa to jedyny rodzaj okleiny, który pokrywa powierzchnię elementu meblowego oraz wszystkie jego krawędzie. Technologia jaką wykorzystujemy zapobiega puchnięciu korpusów, frontów oraz blatów przy wykonaniu montażu i użytkowaniu produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Pod wpływem wysokiej temperatury i ciśnienia folia meblowa jest trwale zgrzana z płytą MDF co pozwala na stworzenie nieprzerwanej, jednolitej powierzchni zabezpieczającej na naszych meblach łazienkowych.

Folia zabezpiecza krawędzie przed przedostaniem się przez nie wilgoci do płyty MDF, bardzo łatwo się czyści i zatrzymuje na swojej powierzchni wszelkie zabrudzenia i płyny, po czym łatwo jest je stamtąd usunąć przy pomocy wilgotnej szmatki. Nie odbarwia się pod wpływem kolorowych płynów

 Folia meblowa czarny mat

Idealny połysk, głęboki mat, nasycone kolory oraz dekory ze strukturą naturalnego drewna oraz głębokie frezowania to efekty jakie umożliwiło nam zastosowanie w naszych meblach profesjonalnej folii meblowej.

Nasze produkty są idealnie przystosowane do codziennego użytkowania a ich jakość będzie doceniana przez długi czas.

 


  WRÓĆ DO SKLEPU

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium