Meble łazienkowe - szafki, regały, umywalki - Mantes.pl

Meble zmontowane czy do samodzielnego montażu?

Meble zmontowane czy do samodzilnego montażu?

 

Meble zmontowane, gotowe do użytkowania

My wybieramy meble już zmontowane. Dlaczego? Bo kiedy nasz Klient zamawia komodę do łazienki  to otrzymuje komodę do łazienki a nie pudełko z elementami i woreczkami 😊

Po rozpakowaniu w kartonie znajduje się szafka pod umywalkę, regał lub szafka wisząca. Wystarczy wywiercić w ścianie otwory, wykorzystać załączone mocowania i produkt użytkować. Oczywiście całe podłączenie hydrauliczne należy zlecić osobie, która ma o tym pojęcie ale nie trzeba poświęcać dodatkowego czasu na studiowanie instrukcji i montowanie mebli w całość.

Ekipa z działu montażu – wstępna kontrola jakości elementów składowych mebla

Każdy element tworzący szafkę czy regał jest poddawany wstępnej kontroli jakości przez naszą ekipę monterską. Każdy wieniec, przegroda, listewka, front czy bok szafki są w momencie składania w całość są oceniane przez „chłopaków”

Przy skręcaniu i łączeniu elementów tworzących szafkę wszystkie śrubunki są wykonywane manualnie co pozwala „wyczuć” fachowym czy produkt jest idealnie skalibrowany.

Wyregulowane fachowo prowadnice to niezawodnie działająca szuflada. Szuflady przy zamykaniu i otwieraniu ślizgają się płynnie, prowadnice są symetrycznie wypoziomowane sprawiając, że szuflada prościutko zamyka się na froncie i wszystkie krawędzie i stykające się elementy są idealnie spasowane.

Równe odstępy między szufladami, precyzyjnie dokręcone zawiasy, spasowane drzwiczki i licujące krawędzie to zasługa naszego zespołu monterskiego.

Uniwersalne regały a ochrona środowiska i niskie ceny

W regałach i małych szafkach wiszących Klient sam przykręca zawiasy i określa w ten sposób stronę otwierania drzwi. Chodzi o to, żeby te produkty, w których jest taka możliwość były uniwersalne. Oznacza to, że po otrzymaniu zmontowanego korpusu regału lub małej szafki wiszącej trzeba wybrać stronę otwierania drzwi i po tej właściwej przykręcić zawias a do niego  zamocować drzwiczki.

Otwory i nawierty oraz śrubki są w zestawie, więc to kwestia kilku ruchów śrubokrętem i można korzystać z otrzymanych mebli łazienkowych

Nie gromadzimy i nie wozimy dostaw z 10 regałami prawymi i 10 lewymi tylko przewozimy 10 regałów uniwersalnych – dzięki temu oszczędzamy przestrzeń ładunkową, magazynową i nie produkujemy tyle spalin. To też umożliwia utrzymanie cen na racjonalnym poziomie.

 

Pakowanie – kolejny punkt kontrolny dla zachowania najlepszej jakości mebli łazienkowych

Przemyślane pakowanie zapewnia bezpieczną dostawę. Styropianowe narożniki, grube kartony, tekturowe listwy i pasy spinające zwiększają bezpieczeństwo mebli w transporcie. Osoby pakujące produkty do kartonów to kolejny punkt kontrolny jakości produktów. Nasi „strażnicy” weryfikują raz jeszcze czy złożone szafki pod umywalkę , szafki wiszące, regały i lustra nadają się do użytku przez Klienta

 

Meble do samodzielnego montażu

Wybierając meble w elementach np. z Ikea wymagające samodzielnego montażu musisz poświęcić chwilę na to aby z otrzymanych części stworzyć produkt użytkowy. Zdarza się, że niekiedy w zestawie brakuje elementów lub nawierty są przesunięte względem otworów co uniemożliwia poprawne zmontowanie szafki lub regału. Co wtedy? Niestety wówczas trzeba udać się do sklepu i złożyć reklamację określając jakiej części brakuje lub zawieźć uszkodzony element do sklepu lub punktu serwisowego. W sprzyjających okolicznościach udaje się to załatwić od ręki. Na ogół jednak trwa to chwilę dłużej więc musisz poczekać z montażem mebli łazienkowych aż kompletny zestaw będzie w Twoim posiadaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl